Меню
Герої не вмирають
Банери

29 жовтня до Дерманського навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  завітали філологи методичного центру Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської сільських рад Дубенщини.

З ініціативи директора Дерманського НВК Шепельчук Оксани Андріївни у стінах закладу відбувся семінар-практикум «Педагогічний міст», який залишив у всіх присутніх незабутні враження.

Цікавою і пізнавальною була презентація про минуле і сучасне Дерманя, яку підготувала учениця 7 класу, член історико-краєзнавчого гуртка, Мацюк Наталія. Атмосферу патріотизму та єдності сформувала у присутніх літературно-музична композиція «Дзвони Дерманя». Натхненно і урочисто прозвучало величне слово про сивочолий Дермань у виконанні учнів 10 класу та вчителів закладу.

Учасники семінару-практикуму відвідали музеї історії школи, Уласа Самчука та Бориса Тена. Велику роботу щодо організації і проведення зустрічі з педагогами Дубенщини провела Нечипорук Тамара Леонтіївна, учитель історії, керівник історико-краєзнавчого гуртка, заступник директора з виховної роботи, яка вважає, що використання засобів музейної педагогіки в закладі дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі і є безцінною скарбницею збереження історичного досвіду багатьох поколінь в сфері духовної культури. То ж є надія, що ця скарбничка стане для наших вихованців тим своєрідним містком, який зв’язує різні покоління.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930