Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» для безробітних громадян.

«Метою нашого семінару є розкриття теми щодо переваг легального працевлаштування та підвищення обізнаності, а також застереження від шахрайства при працевлаштуванні», – зазначив директор Здолбунівської районної філії Сергій Бабич.

У роботі семінару взяв участь юрисконсульт відділу соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації Олег Лис, який детально розповів присутнім про переваги легальної зайнятості, роз’яснив відмінності, переваги та недоліки між трудовими та цивільно-правовими договорами при працевлаштуванні. Також були надані роз’яснення щодо практичного застосування судової практики по трудових спорах та розірвання трудових та цивільно-правових договорів, консультації щодо можливості походження професійного навчання перед працевлаштуванням безпосередньо на майбутній робочих місцях.

Після заходу безробітні отримали відповіді на свої запитання.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

 

 

 

Банери