Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» для безробітних громадян.

«Метою нашого семінару є розкриття теми щодо переваг легального працевлаштування та підвищення обізнаності, а також застереження від шахрайства при працевлаштуванні», – зазначив директор Здолбунівської районної філії Сергій Бабич.

У роботі семінару взяв участь юрисконсульт відділу соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації Олег Лис, який детально розповів присутнім про переваги легальної зайнятості, роз’яснив відмінності, переваги та недоліки між трудовими та цивільно-правовими договорами при працевлаштуванні. Також були надані роз’яснення щодо практичного застосування судової практики по трудових спорах та розірвання трудових та цивільно-правових договорів, консультації щодо можливості походження професійного навчання перед працевлаштуванням безпосередньо на майбутній робочих місцях.

Після заходу безробітні отримали відповіді на свої запитання.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій