Меню
Герої не вмирають
Банери

Змагально-пізнавальний захід «Професії у кросвордах», у якому взяли участь п’ятикласники Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, присвятили якраз цьому дню, який відзначають 21 грудня.

Його провела фахівець Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус, розповівши школярам про історію створення кросворда.

– Творцем першого кросворду був журналіст Артур Уїнн. Він винайшов новий підхід у роботі зі словом: уклав літери в клітини, клітини розмістив у смужки і назвав нову головоломку «cross-word puzzle». Звичайно, найперший кросворд трохи відрізнявся від сучасних, алей досі це заняття розвиває інтелектуальні здібності людини, – розповіла Надія Степанівна.

Незважаючи на велику кількість розважальних порталів та віртуальних ігор в Інтернеті, діти із задоволенням сприймають завдання у вигляді «паперових» головоломок. Тож і під час заходу учні активно змагалися у відгадуванні кросвордів, ребусів, анаграм та пазлів про назви професій. Ці завдання розширюють уявлення дітей про світ професій, розвивають інтелект та ерудицію, сприяють розвитку кмітливості і асоціативного мислення, підвищують комунікабельність та навчають працювати у команді. По завершенню заходу діти жваво обговорювали свої здібності та швидкість виконання завдань і дякували за зустріч.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій