Меню
Герої не вмирають
Банери

Пробудити інтерес до військової служби можна під час уроків мужності

У період неоголошеної війни з сусідньою державою вміння тримати в руках автомат – необхідність, насамперед задля захисту. І це не менш важливо, ніж виховання патріотизму, вважають у Здолбунівському районному військовому комісаріаті. Саме тому військові охоче згодилися провести виїзний урок мужності до Дня захисника України для учнів 9-11 класів Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Працівників військкомату запросив до школи викладач «Основ захисту Віт­чизни» Дмитро Бондарчук. Тож третього жовтня разом із заступником військового комісара Здолбуніського РВК, підполковником Сергієм Столяром ми вирушили до села Уїздці.

На шкільному подвір’ї вже чекали вчитель та хлопці-старшокласники. Останні, побачивши зброю, відразу пожвавилися та почали розпитувати про навчання зі стрільби, які для них відбудуться у травні наступного року.

Згодом Сергій Столяр розповів школярам про переваги служби в армії та продемонстрував різні види зброї. Офіцер з власного досвіду знає, що таке АТО, тож розповів і про використання зброї в умовах війни.

Спілкуючись зі старшокласниками, підполковник Сергій Столяр вів мову не лише про соціальні та матеріальні переваги для тих, хто вирішить присвятити своє життя захисту країни, а й про високу честь бути військовим.

Та найбільше школярі очікували практичної частини заняття, коли мали змогу потримати в руках зброю, спробувати її розібрати і скласти. До того, як цей процес демонструє їх учитель Дмитро Бондарчук, підлітки придивлялися з особливою увагою. Згодом і самі вправлялися з навчальною
зброєю.

Доки хлопці намагалися впоратися із завданням, дівчатка придивлялися до автоматів. Зацікавлення перемогло, і невдовзі старшокласниці теж узялися по черзі розбирати і складати зброю. Ця справа захопила їх спов­на, і школярі навіть почали давати поради один одному.
Помічаю, що одна з одинадцятикласниць особ­ливо уважно спостерігає за процесом та про щось розпитує Сергія Столяра. А поспілкувавшись з Юлею Фільварковою – так звати дівчину – розумію, що цей урок її дуже захопив. І вона навіть припускає, що могла б служити у лавах Збройних сил.

– Думала, розбирати і складати автомат важко, але в мене усе вийшло. Нам все пояснили, тож зрозуміла, що і як робити. З кожним разом вправлятися з автоматом виходило все краще, – пишається набутими вміннями Юля.

Словом, урок виявився і цікавим, і корисним. Підполковника Сергія Столяра результат спілкування зі старшокласниками теж потішив. За його словами, співробітники Здолбунівського районного військового комісаріа­ту готові відгукуватися на такі запрошення та приїздити й до інших навчальних закладів. Адже саме так можна пробудити у старшокласників бажання присвятити своє життя справі захисту рідної країни.

За інформацією сайту  Нове життя.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728