Меню
Герої не вмирають
Банери

Тренінг «Запобігання нелегальної трудової міграції. Причини та наслідки» провели у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для випускної групи, яка здобуває одну з актуальних на ринку праці професій у сфері будівництва «Столяр будівельний, тесляр» в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Немає жодної країни у світі, яка б на різних етапах свого розвитку не була б певною мірою задіяна у світових міграційних процесах. Сьогодні діють два основних фактори на ринку праці, які призводять до зростання міграції з метою працевлаштування – багато людей не можуть знайти роботу, або мають заробіток, який не дає їм можливості забезпечити належний рівень життя для себе та своєї родини. Трудові мігранти – це майже завжди особи найбільш економічно продуктивних вікових груп, тобто молодь. До такої групи ризику належать і випускники закладів професійно-технічної освіти, які бажають реалізувати себе на ринку праці з гідним заробітком. Досить багато молоді планує працювати за кордоном, де є небезпека стати жертвами торгівлі людьми.

Задля підвищення інформованості учнів про переваги, недоліки та наслідки трудової міграції фахівці служби зайнятості і відбувся згаданий захід. Його учасники дізналися про різні форми торгівлі людьми, методи та підходи злочинних угруповань, способи вербування, групи ризику та ін. Учням презентували огляд ситуації в Україні та розповіли про правила безпечної міграції і працевлаштування.

Те, що думки учнів щодо теми торгівлі людьми змінилися, засвідчило вхідне та вихідне анкетування. Під час тренінгу його учасники дізналися багато корисної інформації. На завершення заходу учасники отримали листівки «Небезпеку видно не одразу».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930