Меню
Герої не вмирають
Банери

Нещодавно на Здолбунівщині відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!», у якому взяли участь 36 учнів освітніх закладів району.

Визначено переможців конкурсу.

У номінації «Читці-декламатори»:

Молодша група

серед учнів міських шкіл:

І місце – Коружинець Олександра /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3/.

ІІ місце – Семенюк Марія / Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7/.

ІІ місце – Пушик Богдан / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4/.

ІІІ місце – Кінах Дмитро /Здолбунівська гімназія/.

ІІІ місце – Корнійчук Юлія /Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7/.

ІІІ місце – Одукалець Артем /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1/.

ІІІ місце – Поліщук Єлизавета /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5/.

серед учнів сільських шкіл:

І місце – Горчак Михайло /Маломощаницький навчально-виховний комплекс/.

І місце – Козік Богдан /Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

ІІ місце – Ілашку Софія /Новосілківський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Давидюк Марія / Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів/.

ІІІ місце – Остапчук Роман /Івачківський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Панасюк Тетяна /Суємський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Шевцова Олександра /Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів/.

Старша група

серед учнів міських шкіл:

І місце – Парфенюк Анна /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6/.

І місце – Панчук Павло /Здолбунівська гімназія/.

ІІ місце – Садовська Яна /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3/.

серед учнів сільських шкіл:

І місце – Чекеренда Дарина /Гільчанський навчально-виховний комплекс/.

І місце – Автонас Юлія /Мізоцький навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Мельничук Софія /Глинський навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Тимощук Вікторія /Суємський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Карпюк Єва /Білашівський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Тарадайко Лілія / Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

у номінації «Юні автори»:

І місце – Скоропада Діана /Здолбунівський ЦТДЮ/.

ІІ місце – Андрощук Дарина /Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

ІІ місце – Коба Дарія / Здолбунівська гімназія/.

у номінації «Літературна композиція»:

І місце – Головай Зоряна, Бобрик Михайло / Ступнівський навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Боярчук Софія, Кравчук Юлія / Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 



Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031