Меню
Герої не вмирають
Банери

На базі Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва 3 жовтня відбувся районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники», проведений з метою розвитку дитячої і юнацької виконавської майстерності. У прочитанні гумористичних творів змагалися 32 учні.

Журі районного огляду-конкурсу відзначило хорошу підготовку конкурсантів, а саме: знання текстів, артистизм, уміння засобами слова передати власне сприйняття творів поетів-гумористів. Вдало підібрали сценічні костюми для читців у таких закладах: Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей», Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів і Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва.

All-focus

Тож за висновками журі переможцями стали:

серед закладів міста (старша вікова категорія):

І місце – Станіслав Одукалець (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель І. Трофімчук);

ІІІ місце – Валентина Теребінська (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Н. Слободенюк);

серед закладів міста (молодша вікова категорія):

І місце – Єлизавета Поліщук (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель О. Синицька);

ІІ місце – Артем Одукалець (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Т. Михалевич);

ІІ місце – Андрій Шарафан (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Ж. Осік);

ІІІ місце – Андрій Чаюк (Здолбунівська ЗОШ І ступеня №7, вчитель І. Мовчанюк);

ІІІ місце – Олександр Дильовий (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Л. Литвин);

серед закладів нового типу (старша вікова категорія):

І місце – Василь Федуш (Мізоцький НВК, керівник О. Каліш);

ІІ місце – Сергій Мартинчук (Ступнівський НВК, учитель М. Костюк);

серед закладів нового типу (молодша вікова категорія)

І місце – Дар’я Коба (Здолбунівська гімназія, вчитель А. Колбасова);

серед сільських шкіл І-ІІІ ступенів (старша вікова категорія):

І місце – Богдан Ісупов (Глинський НВК, учитель І. Загалевич);

ІІ місце –Владислав Дудяк (Дерманський НВК, учитель О. Шепельчук);

серед сільських шкіл І-ІІІ ступенів (молодша вікова категорія):

І місце – Андрій Конюшек (Спасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Ю. Конюшек);

ІІ місце –Тетяна Бондар (Бущанський НВК, учитель Н. Бондар);

ІІ місце – Вікторія Матвійчук (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель О. Демчук);

ІІІ місце – Богдан Козік (Будеразька ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Г. Грицан);

ІІІ місце – Тетяна Козяр (Білашівський НВК, учитель Т. Круглик);

серед сільських шкіл І-ІІ ступенів (молодша вікова категорія):

І місце – Максим Парфенюк (Новомощаницький НВК, учитель С. Козік);

ІІ місце – Олександр Чижик (Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель О. Соловйова);

ІІІ місце –Дмитро Давидюк (Новосілківський НВК, учитель М. Шевчук);

ІІІ місце – Аліна Ніверчук (Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель С. Васьон);

ІІІ місце – Тетяна Панасюк (Суємський НВК, учитель В. Миронюк);

ІІІ місце – Влас Прислупський (Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Л. Добровольська).

Серед груп читців-гумористів І місця журі одноголосно присудило учням Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва у складі Олени Остапчук та Діани Семенюк (керівник Ю. Бржечко), Мізоцького НВК у складі Марії Власюк та Василя Федуша (керівник О. Каліш), Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Олександра Чижевського і Поліни Шостак (вчитель І. Косік).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

 

 

 

Банери