Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови відбувся на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У ньому взяли участь 72 учні з 24 закладів загальної середньої освіти Здолбунівського району.

Переможцями олімпіади стали:

8 клас

І місце – Надія Попчук, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Кушнірук Т.М.);

І місце – Станіслав Борейчук, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Мірковець Г.Д.);

ІІ місце – Вікторія Салюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вчитель Богатирьова Т.В.);

ІІ місце – Дарія Коба, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Кушнірук Т.М.);

ІІІ місце – Владислава Мельник, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Панасюк О.М.);

ІІІ місце – Тетяна Васькевич, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вчитель Процюк О.Л.);

ІІІ місце – Валерія Андрієш, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вчитель Тимощук Г.В.);

ІІІ місце – Богдан Матвійчук, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Петрук О.Т.);

9 клас

І місце – Софія Лановейчик, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Мірковець Г.Д.);

І місце – Марія-Олександра Янкова, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Рачук Л.С.);

ІІ місце – Наталія Самолюк, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Рачук Л.С.);

ІІ місце – Вадим Сандер, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Сірочук І.В.);

ІІІ місце – Анастасія Самчук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вчитель Процюк О.Л.);

ІІІ місце – Вікторія Широкорадюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Мельничук Н.І.);

ІІІ місце – Вікторія Каштан, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вчитель Ковальчук Т.В.);

10 клас

І місце – Максим Піщук, учень Здолбунівської гімназії (вчитель Ільящук Г.Я.);

ІІ місце – Ангеліна Польова, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Ільящук Г.Я.);

ІІІ місце – Дем’ян Демчак, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Дар’я Москалюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Ірина Заборовська, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вчитель Ковальчук Т.В.);

ІІІ місце – Ангеліна Оніщук, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Павлусь Ж.Є.);

11 клас

І місце – Олександра Галій, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Поддубій Л.Г.);

ІІ місце – Вадим Мартинюк, учень Здолбунівської гімназії (вчитель Буцька І.В.);

ІІ місце – Тетяна Сторчак, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Віталій Величко, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Петрук О.Т.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій