Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з біології відбувся на Здолбунівщині 27 листопада. В олімпіаді взяв участь 71 учень закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Христина Біндюк, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Віталій Литвак, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІ місце – Богдан Матвійчук, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Юрчак О.А.);

ІІІ місце – Мар’яна Корольова, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Марія Давидюк, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Шпітун Л.М.);

ІІІ місце – Дарина Овсійчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

ІІІ місце – Максим Потапчук, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Владислав Черпак, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Притула І.І.);

9 клас

І місце – Діана Бондар, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.);

ІІ місце – Ольга Кравченко, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Гершун О.В.);

ІІ місце – Вікторія Широкорадюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІ місце – Тетяна Гнатюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Владислава Арефіна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІІ місце – Юрій Петровський, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Александрук Н.В.);

ІІІ місце – Катерина Довгаль, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Соломія Климчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Федорчук К.В.);

ІІІ місце – Софія Попович, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

10 клас

І місце – Тетяна Кот, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Анна Салійчук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.)

ІІ місце – Ілля Хомяк, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

ІІІ місце – Юлія Клим’юк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Володимир Павлюк, учень Ступнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – агроліцей» (уч. Міндал О.М.);

11 клас

І місце – Віталій Величко, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІ місце – Віталій Кравець, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Михайлова Л.Ф.);

ІІ місце – Богдан Черняк, учень Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Катерина Конончук, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІІ місце – Анастасія Вершицька, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІІ місце – Софія Прокопчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Федорчук К.В.);

ІІІ місце – Анна Коберник, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Притула І.І.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери