Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з географії відбувся 29 листопада. В олімпіаді взяли участь 67 учнів закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Віталій Литвак, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Владислава Мельник, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В. В.);

ІІ місце – Мар’яна Корольова, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Вікторія Склянчук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Зоряна Михальчук, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Якимчук М.І.);

ІІІ місце – Андрій Свирида, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Ольга Дорощук, учениця Новомощаницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (уч. Павловський С.М.);

ІІІ місце – Віктор Троцюк, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Назар Дікало, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Андрій Романюк, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Станіслав Борейчук, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Семенюк Т.Ф.);

9 клас

І місце – Софія Лановейчик, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Марія Панасюк, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Соломія Климчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Дарія Оксенюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Дмитро Ключко, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Юрій Петровський, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Бартощук В.В.);

ІІІ місце – Вікторія Широкорадюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Бучинська Г.О.);

ІІІ місце – Роман Порейко, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Діана Бондар, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

10 клас

І місце – Дарина Гальчин, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Олександр Мільчик, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Наталія Омельчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Богдана Свердлюк, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.);

ІІІ місце – Марк Назарук, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Іванна Руда, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

ІІІ місце – Каріна Паламарчук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Діана Галюк, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Кулік І.П.).

11 клас

І місце – Богдан Шнайдер, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Віллі Назарук, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІ місце – Віктор Шолудько, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

ІІІ місце – Василь Корольчук, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Бідюк Л.Ф.);

ІІІ місце – Катерина Осік, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Соломія Яцюк, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Воробель О.В.);

ІІІ місце – Андрій Прокопчук, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери