Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з хімії відбувся нещодавно на Здолбунівщині. В олімпіаді взяли участь 85 учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашого району.

Переможцями стали:

7 клас:

І місце – Тимофій Мохначук, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Ольга Іванова, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Аліна Коломис, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІ місце – Ярина Хмель, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Михайло Філімонов, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІІ місце – Юлія Кнап, учениця Суємського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (уч. Шенюк Н.Г.);

ІІІ місце – Олег Діхтярук, учень Бущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Діхтярук Н.Р.);

ІІІ місце – Олександра Шевцова, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Жинчин Л.І.);

ІІІ місце – Вікторія Станевич, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Лець Т.П.);

ІІІ місце – Саманта Фердус, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полюхович М.І.);

8 клас:

І місце – Віталій Литвак, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Христина Біндюк, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Неоніла Ковальчук, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІ місце – Валерія Бойко, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Станіслав Олійник, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІІ місце – Владислава Мельник, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Ірина Мельник, учениця Пятигірської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полякова О.В.);

ІІІ місце – Богдан Полюхович, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полюхович М.І.);

9 клас:

І місце – Тетяна Гнатюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Анна Гугайло, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Дарина Скора, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Марія Панасюк, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

10 клас:

І місце – Юлія Клим’юк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Наталія Омельчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

ІІ місце – Тетяна Кот, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Сергій Вітрук, учень Ступнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – агроліцей» (уч. Ковальчук Л.І.);

11 клас:

І місце – Олена Смалець, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Катерина Конончук, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Катерина Шеретюк, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІІ місце – Аліна Герасимчук, учениця Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Александрук Н.В.);

ІІІ місце – Василь Корольчук, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Анастасія Вершицька, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери



Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930