Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій відбувся 14 грудня на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, № 5 та Мізоцького НВК. В олімпіаді взяли участь 62 учні з 20 ЗНЗ району.

Переможцями олімпіади стали:

8 клас:

І місце – Анна Нєдєльська, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Галик О.І.).

І місце – Вікторія Паріпа, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Галик О.І.).

І місце – Богдан Полюхович, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельничук О.О.).

ІІ місце – Кирило Брославський, учень 7 класу Здолбунівської гімназії (вч. Чандик Р.Й.).

ІІІ місце – Роман Голуб, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.).

ІІІ місце – Саманта Фердус, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельничук О.О.).

ІІІ місце – Вікторія Ющик, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.).

ІІІ місце – Вікторія Салюк, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.).

ІІІ місце – Наталія Міцюк, учениця Дерманського НВК (вч. Пилипчук Г.В.).

ІІІ місце – Богдан Матвійчук, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Романишин О.М.).

9 клас:

І місце – Костянтин Михалко, учень Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.).

І місце – Ольга Кравченко, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.).

ІІ місце – Євген Гафич, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.).

ІІ місце – Юрій Петровський, учень Глинського НВК (вч. Александрук В.В.).

ІІІ місце – Валентин Панасюк, учень Гільчанського НВК (вч. Година І.О.).

ІІІ місце – Валентина Тимощук, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Парфенюк С.Б.).

ІІІ місце – Максим Бобрик, учень Ступнівського НВК (вч. Маханчук Ю.В.).

10 клас:

І місце – Іван Гмирак, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Костюченко О.Л.).

ІІ місце – Андрій Александрук, учень Глинського НВК (вч. Александрук В.В.).

ІІ місце – Тетяна Кот, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.).

ІІІ місце – Ірина Кушнірук, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Парфенюк С.Б.).

ІІІ місце – Богдана Гайдук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.).

ІІІ місце – Наталія Омельчук, учениця Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.).

ІІІ місце – Тетяна Бихалець, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Трофімчук Н.А.).

11 клас:

І місце – Віталій Ткачук , учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Тонковид О.П.).

ІІ місце – Дрозд Андрій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондарук Н.М.).

ІІ місце – Августюк Роман, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.).

ІІ місце – Голуб Тетяна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Парфенюк С.Б.).

ІІ місце – Фелонюк Максим, учень Ступнівського НВК (вч. Маханчук Ю.В.).

ІІІ місце – Жилюк Оксана, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Трофімчук Н.А.).

ІІІ місце – Гранюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери



Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930