Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з історії відбувся 20 грудня на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У змаганнях взяв участь 71 учасник з 24 навчальних закладів.

Переможцями стали:

8 клас:

І місце:

Максим Буряков, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Архулік В.М.).

ІІ місце:

Ольга Дорощук, учениця Новомощаницького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (учитель Павловський С.М.).

ІІІ місце:

Богдан Полюхович, учень Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Андрощук В.Ф.).

Анастасія Ничик, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).

Надія Попчук, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

Павло Хотинчук, учень Суємського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (учитель Маринін М.М.).

Катерина Шевчук, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І–ІІ ступенів-ліцей» (учитель Мороз І.М.).

Тетяна Верховик, учениця Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Чиж О.М.).

9 клас:

І місце:

Діана Бондар, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Грипич Н.О.).

ІІ місце:

Тетяна Гнатюк учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.).

Наталія Самолюк, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

ІІІ місце:

Дарʼя Тимофєєва, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).

Роман Парейко, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Мельник І.Я.).

10 клас:

І місце:

Ангеліна Оніщук, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

ІІ місце:

Владлен Перстюк, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.).

ІІІ місце:

Ольга Ящук, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.).

Петро Голуб, учень Гільчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (учитель Грицюк О.В.).

Софія Коханець, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).

Ірина Кушнірук, учениця Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк В.М.).

11 клас:

І місце:

Віктор Шолудько, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.).

ІІ місце:

Назар Кравчук, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (учитель Сахарук Г.Д.).

Богдан Черняк, учень Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

Віталій Ткачук, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (учитель Якимчук О.В.).

Василь Кравчук, учень Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (учитель Коломис Р.В.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери



Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930