Меню
Герої не вмирають
Банери

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури відбувся 22 листопада на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У ньому взяли участь 90 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями стали 27 учасників, а саме:

7 клас

І місце – Вікторія Мулько, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (учитель Михалевич Т.В.).

ІІ місце –Вікторія Гришутіна, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Кремінська Т.А.).

ІІ місце – Софія Орлова, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Анна Бабич, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Грицан Г.М.).

ІІІ місце – Олександра Гайналій, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Бишук Л.С.).

ІІІ місце – Аліна Коломис, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (учитель Галич З.В.).

8 клас

І місце – Валерія Андрієш, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Катерина Голуб, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІ місце – Вікторія Тимощук, учениця Суємського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ» (учитель Антонюк В.М.).

ІІІ місце – Тетяна Васькевич, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учителі: Савчук Н.П., Садовська В.В.).

ІІІ місце – Анастасія Кацеба, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» (учитель Стецюк І.Р.).

ІІІ місце – Вікторія Склянчук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Синицька Н.В.).

9 клас

І місце – Юлія Фрідріх, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Слободенюк Н.Т.).

ІІ місце – Юлія Сальникова, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Шевцова Р.В.).

ІІ місце – Анастасія Самчук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (учителі Савчук Н.П., Кравченко Т.К.).

ІІІ місце – Вікторія Каштан, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» (учитель Синяк С.П.).

ІІІ місце – Ольга Кравченко, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учитель Паламарчук Н.М.).

ІІІ місце – Марія Панасюк, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк А.А.).

ІІІ місце – Анастасія Свердлюк, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Бабич С.Й.).

10 клас

І місце – Богдана Киричук, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (учитель Ющак Е.Р.).

ІІ місце – Ірина Заборовська, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Тетяна Кот, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Ангеліна Ковальчук, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Білінська Л.В.).

ІІІ місце – Ірина Кушнірук, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Овдіюк Л.Ф.).

11 клас

І місце – Віктор Шолудько, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (учитель Сидорук Н.Д.).

ІІ місце – Богдана Кісільчук, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (учитель Васьковська С.Ф.).

ІІІ місце – Тетяна Бібко, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учитель Ковальчук Л.Є.).

ІІІ місце – Анастасія Куковинець, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери