Меню
Герої не вмирають
Банери

На Здолбунівщині відбувся конкурс підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад району. Конкурсна комісія, співголовами якої є голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук та голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, визначила шість проектів-переможців.

Втілення у життя проектів-переможців дасть змогу покращити благоустрій населених пунктів та вирішити низку нагальних проблем громад. Загальний фонд конкурсу складає 205672 грн.

Зокрема проект Спасівської сільської ради «Комфортна бібліотека – зручно для громади» передбачає заміну аварійних дерев’яних вікон на металопластикові. Зробити комфортнішим перебування читачів у бібліотеці має на меті і проект Богдашівської сільської ради «Тепло та затишок у бібліотеку», згідно з яким буде проведено демонтаж дерев’яних віконних рам, віконних коробок та дверей, придбання та встановлення металопластикових вікн та нових дверей.

Новомощаницька сільська рада представила на розгляд конкурсної комісії проект «Веселі гірки», відповідно до якого передбачено придбання та встановлення ігрового майданчика поблизу шкільної бібліотеки с. Нова Мощаниця.

А проект Мізоцької селищної ради «Реконструкція харчоблоку ДНЗ «Малятко» Мізоцької селищної ради» передбачає проведення ремонтних робіт всередині будівлі дитсадка, облицювання платками, встановлення готових дверних блоків, технічний нагляд.

Урвенська сільська рада подала на розгляд комісії проект «Комфорт і затишок в будинку культури та публічно-шкільній бібліотеці с. Гільча Друга», відповідно до якого заплановано закупівлю та встановлення твердопаливного теплогенератора, димохода та їх комплектуючих, а також придбання та встановлення енергоощадних панелей в бібліотеці.

Ще один проект-переможець, який подала на конкурс Здолбунівська міська рада, має назву «Влаштування дитячого ігрового майданчика «Юний пожежник». Він передбачає облаштування такого майданчика на території міського гідропарку та території навколо нього, встановлення інформаційного стенду-фотозони.

– Цей конкурс проводиться на Здолбунівщині з 2011 року, започаткував його тодішній голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук. Цінність конкурсу полягає передусім у тому, що завдяки участі у ньому кожна активна громада отримує змогу покращити благоустрій, провести ремонт важливих для населення об’єктів, облаштувати місця для дозвілля та втілити багато інших корисних ініціатив. Нинішні проекти-переможці передбачають саме такі, важливі для розвитку громад зміни, – зазначив голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930