Меню
Герої не вмирають
Банери

Голова Громадської ради при райдержадміністрації Олександр Котюбін, 20 вересня 2019 року провів чергове засідання Громадської ради. У засіданні взяли участь голова Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації Павло Ковалець, члени Громадської ради при Здолбунівській райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гридін, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Жовтанюк, громадський діяч, депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов, т.в.о. начальника Здолбунівського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області Андрій Кушик та окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні члени громадської ради обговорили питання профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в Здолбунівському районі у 2019 році.

По даному питанню інформував  т.в.о. начальника Здолбунівського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області Андрій Кушик.

Представники громадськості цікавилися питаннями щодо вжиття заходів по забезпеченню громадського порядку та покращення безпеки руху, підвищення результативності роботи з профілактики правопорушень, протидії злочинності, надання в межах, визначених законом, послуг щодо допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги, а також про налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів  з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства у зазначеній сфері.

Також на засіданні говорили і про соціальний захист учасників АТО (ООС) та їх сімей в Здолбунівському районі.

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Ковтонюк розповіла присутнім про перелік соціальних послуг, які надаються управлінням для учасників АТО (ООС) та їх сімей.

Особлива увага учасників засідання була зосереджена на проходженні психологічної реабілітації учасників АТО (ООС) у санаторно-курортних закладах, про порядок встановлення статусу інвалід війни, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО (ООС), а також придбання житла за рахунок коштів державного бюджету для сімей загиблих військовослужбовців.

Цікавилися представники громадськості і питанням розвитку фізичної культури та спорту у Здолбунівському районі.

Віктор Ящук, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації проінформував, що  в рамках реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту проведено 133 спортивно-масових заходи, у тому числі 21 навчально-тренувальний збір. При Здолбунівській дитячо-юнацькій спортивній школі розвивається 7 видів спорту (боротьба вільна, футбол, баскетбол, легка та важка атлетика, велоспорт та бокс), у яких займається понад 400 дітей. З метою забезпечення належних умов щодо  організації та проведення спортивних занять  за кошти районного бюджету закуплено спортивний інвентар для Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи та підліткових клубів за місцем проживання. Поряд з позитивними змінами які відбуваються у спортивній царині, є і  проблеми, а саме недостатня кількість відповідно до потреби кваліфікованих кадрів з фізкультурно-спортивної роботи, недостатнє фінансове забезпечення, забезпечення інвентарем та обладнанням.

Підсумовуючи засідання Громадської ради, присутній на її засіданні голова Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації Павло Ковалець звернувся до представників громадськості Здолбунівщини з пропозицією більш активно відстоювати питання проведення на Здолбунівщині політики Децентралізації, метою якої є  формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, надання високоякісних та доступних публічних послуг, а також закликав громадськість підтримувати  реалізацію проектів у сфері енергоефективності та посилити роботу Громадської ради щодо участі її представників  у місцевих подіях і заходах.

 

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728