Меню
Герої не вмирають
Банери

До Міжнародного дня інвалідів за ініціативи Здолбунівського районного центру зайнятості в рамках проведення “Декади зайнятості для людей з інвалідністю”, 28 листопада у приміщенні Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робоча нарада із соціальними партнерами щодо вдосконалення шляхів співпраці з надання послуг особам з інвалідністю на “Стосується кожного”. 

Участь у нараді приймали заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Гридін, директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич, директор Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування Анатолій Ліщинський, начальник Управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Микола Бортник, заступник начальника Рівненського об’єднаного Управління пенсійного фонду України в Рівненській області Світлана Жовтанюк.

Із вступним словом до учасників наради звернувся директор центру зайнятості Сергій Бабич, який розповів про використання нових стандартів та впровадження новітніх технологій в діяльності служби зайнятості, що дозволили досягти позитивних результатів в роботі та визначив низку першочергових заходів щодо якості надання послуг особам з інвалідністю, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. «Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві, -зазначив Сергій Михайлович. – З метою адаптації вразливих категорій населення службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів».

Директор територіального центру соціального обслуговування Анатолій Ліщинський розповів про досягнення в роботі та основні напрямки удосконалення роботи центру, особливу увагу в промові приділив  шляхам покращення умов обслуговування людей з інвалідністю.

Учасники “круглого столу” обмінялися досвідом роботи з даною категорією громадян та інформацією про стан та перспективи співпраці кожної зі сторін соціального партнерства. Були визначені основні підходи у наданні всебічної допомоги особам з фізичними обмеженнями.

– Щодня переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислюватися над непростою долею людей з вадами здоров’я, і не тільки 3-го грудня, а й протягом усього року, не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги, адже це стосується кожного, – підвів підсумки робочої зустрічі Сергій Гридін.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031