Меню
Герої не вмирають
Банери

За сприяння Здолбунівського центру зайнятості на Здолбунівщині 17 та 20 жовтня відбулись зустрічі мешканців району з роботодавцями.

Торговельна мережа «АТБ» освоює нові регіони, відкриває магазини, даючи роботу й упевненість у завтрашньому дні сотням безробітним, не вийнятком став і Здолбунівський район. Тому на прохання представників ТОВ “АТБ-Маркет” за сприяння фахівців Здолбунівського районного центру зайнятості 17 жовтня було організовану презентацію роботодавця. Захід відвідало понад двадцять шукачів роботи.

Зустріч з присутніми провела провідний менеджер з персоналу Мілана Мікуліна,  яка розповіла про підприємство, наявні вакансії, вимоги до кандидатів, їх обов’язки, розмір заробітної плати, терміни прийняття на роботу, відповіла на поставлені запитання.

За результатом даного заходу більше половини присутніх заповнили всі необхідні документи для прийняття на роботу, та найближчим часом отримають статус працівника мережі магазинів АТБ.

 

Також вже втретє поспіль у сільських радах Здолбунівського району тривають ярмарки вакансій ТОВ “Морган Феніче” – фабрики, яка займається виготовленням м’яких меблів у смт Квасилів. Так 20 жовтня 2017 року спільними зусиллями представників роботодавця, фахівців центру зайнятості та працівників сільської ради захід відбувся у с.Глинськ.

Презентацію фабрики провела менеджер з персоналу Корінь Віта, розповівши про умови праці, графік роботи, розмір заробітної плати, можливість кар’єрного росту тощо. Також присутні, яких було майже двадцять чоловік, змогли ознайомитись з місцем роботи, переглянувши відеоролик.

В рамках заходу директор центру зайнятості Сергій Бабич провів робочу зустріч з головою сільської ради Петром Ольховцем, представником підприємства Вітою Юріївною, обговоривши питання всебічного сприяння працевлаштуванню мешканців с.Глинськ, адже  на сьогоднішній день підприємство здійснює безкоштовний довіз працівників за напрямом  Глинськ — П’ятигори — Богдашів — Квасилів, що є важливим фактором при виборі місця роботи.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери