Меню
Герої не вмирають
Банери

Про проведення оцінювання
результатів службової діяльності
державних службовців апарату
райдержадміністрації та структурних
підрозділів райдержадміністрації без
статусу юридичної особи публічного
права, які займають посади державної
служби категорії «Б» та «В» у 2018 році

Відповідно до статті 44 Закону України «Про державну службу», Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640 (далі – Типовий порядок), з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні таких державних службовців,

НАКАЗУЮ:

1. Провести оцінювання результатів службової діяльності (далі- оцінювання) державних службовців апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В» відповідно до графіку згідно з додатком.

2. Затвердити список державних службовців апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В», оцінювання яких проводиться у 2018 році, що додається.

3. Керівникам структурних підрозділів апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права:

1) у визначені терміни забезпечити виконання заходів передбачених графіком згідно з додатком;

2) у разі відсутності державного службовця, який підлягає оцінюванню у зв’язку з відрядженням або відпусткою за його заявою провести оціночну співбесіду та визначення результатів оцінювання раніше термінів визначених графіком.

4. Відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації:

1) до 04 жовтня 2018 року забезпечити державних службовців, що підлягають оцінюванню, формами висновку щодо результатів оцінювання службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» та «В» в електронній формі;

2) 05 жовтня 2018 року організувати та провести навчання щодо процедури оцінювання для працівників апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права;

3) забезпечити надання консультативної допомоги учасникам оцінювання в період його проведення;

4) забезпечити моніторинг своєчасного виконання заходів передбачених графіком.

5. Відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації спільно з відділом фінансово-матеріального забезпечення апарату райдержадміністрації узагальнити результати оцінювання державних службовців апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В» та до 05 грудня 2018 року підготувати проект наказу про затвердження результатів оцінювання зі списком державних службовців, які отримали відмінну оцінку та підлягають преміюванню.

 

Керівник апарату адміністрації                                              Ігор Жовтанюк

ГРАФІК

Список

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериТравень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031