Меню
Герої не вмирають
Банери

6 березня на Здолбунівщині з робочим візитом побував народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук. Разом з головою Здолбунівської райдержадміністрації Сергієм Кондрачуком депутат Верховної Ради України відвідав села П’ятигори та Глинськ та зустрівся з тамтешніми жителями.

 

Спочатку Олександр Дехтярчук побував у П’ятигорах, де поспілкувався з колективом П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст. про найважливіші проблеми громади. Серед іншого, жителі сіл порушили проблему нагальної необхідності ремонту дороги Глинськ-П’ятигори, забезпечення дітей дошкільною освітою, а також обговорили варіанти створення об’єднаної територіальної громади.

 

Спілкуючись з жителями Глинська, Олександр Дехтярчук також вкотре наголосив на потребі якнайшвидше створювати об’єднані територіальні громади. Адже добровільне втілення децентралізації в Україні вже незабаром може продовжитися проведенням адміністративно-територіальної реформи згідно із затвердженими перспективними планами.

Народний депутат розповів про успішні приклади розвитку ОТГ у нашому виборчому окрузі та закликав усіх пришвидшити процес об’єднання, щоб встигнути здійснити його з максимальним врахуванням інтересів кожної громади.

Цього дня Олександр Дехтярчук також зустрівся з громадою с. Новосілки.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери