Меню
Герої не вмирають
Банери

Україна розпочала дискусію про запровадження Плану дій щодо набуття членства в НАТО.

Верховна Рада проголосувала Закон, який ставить за мету наше майбутнє членство в НАТО – ціль нашої міжнародної безпекової політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генсекретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Глава держави нагадав, що підписав цей Закон і він вступив в дію. Та зазначив, що сьогодні під час Комісії Україна-НАТО було чітко наголошено про початок дискусії щодо запровадження Плану набуття членства для України. Ця ініціатива із задоволенням прийнята з боку Північноатлантичного Альянсу.

Президент зауважив, що «не існує якось особливого шляху до НАТО». Адже, ще 20 років тому, коли Україна підписала з НАТО Хартію про особливе партнерство, до складу Альянсу входило 16 держав-членів НАТО, сьогодні їх кількість збільшилася до 29.

«Ми рішуче налаштовані на реформи, маємо чіткий графік, що потрібно зробити до 2020 року для того, аби відповідати критеріям членства в НАТО», – зазначив Петро Порошенко.

При цьому, Президент додав, що сьогодні Україна не відповідає цим критеріям, оскільки за останні 20-ть років нічого не робилося. Більш того, навпаки, приймалися закони, які відштовхували нас від НАТО.

«Лише за останні три роки ми зробили величезні кроки в реформуванні і впевнені в тому, що ця дискусія нас наблизить до подання відповідної заяви. Ми маємо план на ці три роки, програму до 2020 року. Ми чітко знаємо, що робити. Це вперше в Україні, коли побудована «дорожня карта» що і коли робити», – розповів Петро Порошенко.

Президент також підкреслив, що сьогодні більше 60 % українців підтримують євроатлантичну інтеграцію України і влада має діяти відповідно до цих прагнень українського народу.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031