Меню
Герої не вмирають
Банери

15 травня представники громадської організації “Національний корпус” в рамках заходів щодо відзначення в Здолбунівському районі Свята Героїв провели показ фільмів у Білашівській і Новомощаницькій загальноосвітніх школах та Ступнівському навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агроліцей” про легендарного українця Євгена Коновальця.

Також представники “Національного корпусу” розповіли для дітей і про саме Свято Героїв, як воно виникло і чому є необхідність його відновити та широко відзначати.

Протягом двох тижнів активісти “Національного корпусу” планують відвідати з показом документального фільму усі загальноосвітні навчальні заклади нашого району.

На жаль, варто також зауважити, що багаторічна відсутність у державі чіткої програми національно-патріотичного виховання дітей призвела до того, що деякі учні не знають про визначних українських героїв та історію УПА.

Тому ті програми та заходи, які  започатковано в районі, як, зокрема, і комплекс заходів щодо відзначення Свята Героїв, вкрай актуальні та потрібні і мають бути системними.

Дякуємо представникам з “Національного корпусу” за активну національно-просвітницьку роботу в ім’я відродження історичної пам’яті.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери