Меню
Герої не вмирають
Банери

Стан готовності навчальних закладів Здолбунівського району до початку нового 2018-2019 навчального року та опалювального сезону обговорили сьогодні під час засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації.

Як зазначила в.о. начальника відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Зоя Вітень, у дошкільних навчальних закладах району станом на початок навчального року дошкільну освіту здобувають 1973 дитини. Діти п’ятирічного віку стовідсотково охоплені дошкільною освітою.

У районі працювали над тим, щоб збільшити кількість місць у дошкільних навчальних закладах. Зокрема було відкрито додаткову групу в ДНЗ № 5 «Усмішка», проведено капітальний ремонт частини будівлі ДНЗ «Малятко» в с. Івачків, що дало можливість у лютому 2018 року перевести групу короткотривалого перебування дітей з орендованого приміщення в Івачківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів на повний режим роботи в новому приміщенні. Проведено ремонтні роботи з метою відкриття додаткової групи в ДНЗ «Дзвіночок». Проте через відсутність коштів для облаштування групи наразі вона не працює.

З вересня діє додаткова група в Глинському НВК, завершено реконструкцію приміщення та групи короткотривалого перебування відповідно Новомощаницького та Суємського НВК.

Триває й будівництво дошкільного закладу в с. Новомильськ.

Нині розпочато ремонтні роботи з облаштування приміщень з метою переведення груп з короткотривалим перебуванням дітей на повний режим роботи в Дерманському НВК та в Спасівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Цьогоріч 816 першокласників району розпочали навчання у Новій українській школі. Станом на 20 вересня 2018 року для першокласників НУШ придбано комп’ютерне обладнання, пристосування, меблі та дидактичний матеріал на суму 3,3 млн грн.

Прикметно, що у всіх навчальних закладах району у ході підготовки до нового навчального року коштом районного бюджету проведені поточні ремонтні роботи, на що цьогоріч з районного бюджету було виділено кошти з розрахунку 300 грн на учня.

Станом на 1 вересня 2018 року загальноосвітні навчальні заклади забезпечені твердим паливом на 58,2 %.

Одним з пріоритетних напрямків у підготовці закладів освіти до роботи у опалювальному сезоні є скорочення споживання природного газу. З цією метою розпочато будівництво котельні для розміщення двох твердопаливних котлів з влаштуванням зовнішніх мереж Івачківської ЗОШ І-ІІ ст., проведено заміну вікон та дверей Гільчанського НВК та Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., вживаються й інші заходи.

Детальніше – у презентації нижче.

Презентація

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031