Меню
Герої не вмирають
Банери

Збільшення ризиків та загроз природного і техногенного характеру, досвід останніх рятувальних операцій показує, що найбільш перспективним та дієвим є напрямок діяльності по активному залученню в процес підготовки до надзвичайних ситуацій пересічних громадян. Населення повинно вчитися попереджати, протидіяти та долати наслідки надзвичайних ситуацій. Дуже важливим в цьому контексті є навчання населення навичкам першої допомоги.

В рамках проведення планового навчання з цивільного захисту населення Здолбунівський районний центр зайнятості запросив провести навчання з надання першої (долікарської) допомоги представників Товариства Червоного Хреста Здолбунівського району.020

– Вміти надати першу допомогу при невідкладних ситуаціях – обов’язок кожного свідомого громадянина, – говорить Марія Михайлівна Бєлікова, голова Товариства. – Люди, які знають основи надання першої допомоги повинні бути у кожній родині, серед співробітників, сусідів. Ці прийоми прості і доступні кожному. Оволодівши ними, ви стаєте життєво важливою ланкою в загальному ланцюгу швидкої медичної допомоги.

Під час проведення навчання колектив центру зайнятості мав змогу не лише оволодіти необхідними знаннями із серцево-легеневої реанімації, але особливу увагу приділити відпрацюванню навичок на спеціальних манекенах-тренажерах, що дозволило оволодіти не просто теоретичними знаннями, а й практичними вміннями.

– Кожен з нас може опинитися в ситуації коли потрібно буде надавати першу допомогу і від наших дій буде залежати життя постраждалого, – зазначила Оксана Федорівна, заступник директора Здолбунівського РЦЗ, відповідальна особа з питань цивільного захисту. – І після проведеного навчання ми зрозуміли, що умовами успіху при наданні першої допомоги постраждалому в результаті дорожньо – транспортної пригоди, стихійного лиха або інших причин є швидкість дій і вміння надати першу допомогу.

Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало зле, допомогою при травмах під час активного відпочинку або в ситуації стихійного лиха. Тому таке навчання є завжди вчасним і потрібним.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери