Меню
Герої не вмирають
Банери

Епідемія коронавірусу вплинула на стан зайнятості мільйонів людей в усьому світі. Від старту карантину в Україні без роботи залишились 250 тисяч людей. І це лише за офіційною статистикою Державної служби зайнятості.

Тож усе частіше українці дивляться у бік європейських кордонів. Та служба зайнятості робить все можливе, щоб зберегти трудовий потенціал країни. Навіть в умовах карантину головною метою державної служби зайнятості залишається працевлаштування громадян, зокрема й шляхом направлення на стажування до роботодавця. Важливо, щоб шукач роботи отримав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які сумлінно виконують свою роботу.

Стажування безробітних здійснюється з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки. Метою стажування є здобуття досвіду з виконання професійних завдань та обов’язків, удосконалення професійних знань, умінь та навичок, вивчення та засвоєння нових технологій, техніки.

Раїса Олександрівна проживає в селі Будераж Здолбунівського району, досить віддаленого від райцентру села, де можливості працевлаштування обмежені. Зареєструвалася як безробітна 05 липня 2019 р. із професійним досвідом продавця продовольчих товарів, певний період займалася підприємницькою діяльністю. Через  ураження опорно-рухового апарату має інвалідність, але не вважає це перешкодою до працевлаштування, тож за період перебування на обліку активно відвідувала семінари з техніки пошуку роботи, презентацію послуг з професійного навчання для осіб з інвалідністю, уважно віднеслася до складання індивідуального плану працевлаштування та рекомендованих кар’єрним радником Русланою Валентинівною заходів.

Стажування безробітних здійснюється на замовлення роботодавців за індивідуальною програмою, що затверджується роботодавцем і погоджується центром зайнятості. Щоб бути конкурентоздатними на ринку праці, продавці повинні робити все, щоб задовольнити потреби клієнтів: бути ввічливими, вміти спілкуватись, досконало володіти інформацією про якість продуктів тих чи інших виробників, давати поради, пропонувати та переконувати в необхідності покупки тих чи інших товарів, відчувати настрій покупця, запобігати конфліктним ситуаціям.

Пані Раїса, обдумавши пропозицію кар’єрного радника, скористалася можливістю здійснити підвищення кваліфікації шляхом стажування під конкретне замовлення роботодавця. Завдяки її відповідальності та працелюбності, вмінню спілкуватися з відвідувачами, роботодавець після успішного проходження стажування запропонував Раїсі Олександрівні працевлаштуватись. І вже 05 серпня 2020 року жінка офіційно вийшла на роботу до підприємця Троцковця Василя Васильовича продавцем продовольчих товарів.

«Я вдячна фахівцям служби зайнятості за можливість відновлення професійних навиків безпосередньо на робочому місці, адже тепер я маю роботу!», – зазначила Раїса.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728