Меню
Герої не вмирають
Банери

Багато хто з нас часто задумується над зміною професії, шукає більш привабливу роботу, яка б припала до душі, принесла матеріальну незалежність, дала б відчуття стабільності, але зважитись на рішучі кроки завжди найтяжче.

Так Андрій Жук, що працював інженером з приймання локомотивів у Регіональній філії «Львівської залізниці» більше 10 років, теж був незадоволений вибором професії. Влітку 2019 року він все ж зважився розрахуватись із займаної посади та звернувся до Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за допомогою.

Під час співбесіди із кар’єрним радником Вікторією, Андрій поділився планами та думками про започаткування власної справи з виробництва корпусних меблів та надання супутніх послуг.

– Свою бізнес-ідею я виношував давно, але розумів, що власне для відкриття будь-якої справи потрібен певний стартовий капітал, – зазначає Андрій Олександрович. – По-перше, для того, щоб підтримувати себе деякий час на тому рівні, який був до відкриття власної справи, щоб утримувати сім’ю. По-друге, для того, щоб запустити виробництво та закупити матеріали. Ось тоді Вікторія Миколаївна запропонувала мені отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для здійснення підприємницької діяльності.

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи. За підтримки центру зайнятості безробітний пройшов навчання та отримав необхідні для розвитку справи знання та кошти. Сьогодні Андрій займається улюбленою справою, яка приносить йому задоволення і каже, що найтяжчим було зважитись на зміни.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930