Меню
Герої не вмирають
Банери

Мода завжди оманлива і мінлива, а одягатися красиво хочеться завжди, щоб виглядати, як усміхнені красуні на глянцевих обкладинках! Тому є один простий вихід: навчитися шити самій або звернутися до професійного кравця. Справжній професійний кравець зможе зробити образ моделі неповторним, оригінальним і дивовижним. Багато людей не хочуть ходити в тому, що можуть на вулицях міста побачити на інших. Мріється одягнутися в наряд, який завжди буде виділятися, але що робити, якщо у вас немає таких сум, щоб постійно оновлювати гардероб новими предметами? Звичайно, навчитися шити самостійно!

Валентина – одинока мати, яка виховує дитину сама без одного з подружжя. За фахом Валентина Василівна прядильник, закінчила Рівненське профтехучилище, але за здобутою професією так і не працювала. Опинившись у скрутному матеріальному становищі, та ще й з малою дитиною на руках, змушена була працювати прибиральницею. Незважаючи на ситуацію, яка склалася у житті, жінку не покидала мрія навчитися шити одяг. Маючи деякі навички пошиття постільної білизни, Валентина Василівна працевлаштувалася на Товариство «Морган Феніче», де шила чохли до меблів. Все було б добре, але робочий графік на підприємстві не давав можливості вчасно забирати дитину з дитячого садка. Ситуація ускладнювалась, їй запропонували звільнитись.

Так воно й сталося. Отримавши на руки трудову книжку, прийшла до Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Йшла, правду кажучи, з не дуже великою надією, що у службі допоможуть знайти підходяще місце праці. Але вивчивши ситуацію безробітної особи, врахувавши проблеми, які унеможливлюють працевлаштування (сімейні обставини), кар’єрний радник служби зайнятості Світлана Кушнірук запропонувала послугу соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту.

Кар’єрний радник разом з особою розробив індивідуальний план працевлаштування, де врахував потреби та побажання щодо працевлаштування, навчання, професійних консультацій та самостійного пошуку роботи. Під час таких співбесід виявилося, що Валентина Василівна хотіла б навчатися на кравця, сама кроїти та шити одяг.

За направленням центру зайнятості пані Валентина з успіхом закінчила курси «Кравець» та після завершення навчання була працевлаштована.

Милується око, дивлячись на справжні витвори мистецтва, а саме такими є роботи Валентини Василівни.

– У кожну роботу вкладаю частинку своєї душі, – розповідає пані Валентина. – З гарним настроєм і добрими помислами беруся до роботи. Надзвичайно приємно приносити людям радість, чути вдячні слова, бачити в їхніх очах справжнє захоплення! Це мені додає сили й натхнення. Головне – це любити свою справу, постійно вдосконалюватися і експериментувати, і тоді все у вас обов’язково вийде.

Талант має кожна людина. Потрібно лишень віднайти його й зуміти реалізувати Богом дане обдарування!

Анонси подій

Банери

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930