Меню
Герої не вмирають
Банери

20 травня  в Будинку культури цементників під гаслом «Обдаровані діти – європейське майбутнє України» відбулося нагородження переможців обласного та всеукраїнського етапів олімпіад, конкурсів та змагань різноманітного спрямування.

А досягнень наш район має чимало. 47 перемог здобули учні нашого району на Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів. Окремі учні здобули перемоги з декількох предметів, зокрема Кіпранишин Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 6, став переможцем олімпіад з 5-ти навчальних предметів на обласному рівні, здобув одну перемогу на всеукраїнському рівні та включений до тренувального збору команди міжнародного рівня з географії; Гнатюк Світлана, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, стала переможцем з географії, Шмендель Марта, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії – з української мови та літератури.

Також про вагомі здобутки району яскраво свідчать  підсумки ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, переможцями якого стали 14 юних науковців.

Маємо ми і переможців спортивних та туристичних змагань (2 командні нагороди).

Необхідно зазначити, що  особливістю цьогорічного свята є те, що вперше за багато років відзначені преміями вихованці, гуртки позашкільних закладів району. Отримали премії 18 учнів, що навчаються у позашкільних закладах і стали переможцями очних конкурсів; одержали премії 24 колективи позашкільних навчальних закладів.

Прийшли привітати інтелектуальну та творчу еліту Здолбунівщини із досягненнями голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, голова районної ради Олег Дацюк, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лілія Карпенко та директор дитячої спортивної школи Віктор Куцель.

Учнів-членів Малої академії наук, переможців конкурсів різноманітного спрямування, турнірів та спортивних змагань було нагороджено преміями у розмірі 5000 гривень. Колективи позашкільної освіти отримали премії у розмірі 3000 гривень, що дасть змогу покращити їх матеріальну базу. Всього на преміювання   витрачено 179 тис. 145 грн.

Свої творчі здобутки під час свята продемонстрували і вихованці Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва.

Підсумовуючи, бажаємо всім переможцям та педагогам високих  інтелектуальних та творчих досягнень.[print_gllr id=6204]

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930