Меню
Герої не вмирають
Банери

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків – сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом та архітектурних частин будівель, що виступають.

Тому важливо дотримуватися важливих правил:

Йдучи повз будинки у період танення снігу, потрібно бути особливо уважними та обходити ділянки, де звисають бурульки. Спершу варто обов’язково впевнитися у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Варто триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбезпечніший маршрут руху, ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі, якими позначені небезпечні місця.

Пам’ятайте, що дотримання цих основних правил безпеки дасть змогу уникнути трагічних наслідків.

Шановні мешканці приватних будинків, керівники підприємств, організацій, установ Здолбунівського району незалежно від форм власності! Здолбунівська райдержадміністрація нагадує, що демонтажем льодових наростів та бурульок повинні займатися безпосередньо балансоутримувачі будинків, керівники навчальних закладів, підприємств, установ незалежно від форм власності, яким належать ці будівлі та споруди.

Просимо силами своїх колективів привести до належного стану закріплені за вами будівлі та споруди, звертаючи особливу увагу на техніку безпеки.

Очищення дахів та козирків від снігу, льодових наростів і бурульок потрібно проводити негайно з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускати пошкодження покрівель будинків і споруд, електромереж, рекламних конструкцій тощо. За необхідності огороджувати небезпечні місця, виставляти тимчасових вартових. Сніг та льодові нагромадження, що зняті з дахів та козирків, необхідно прибирати і, якщо є змога, вивозити.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031