Меню
Герої не вмирають
Банери

22 листопада в приміщенні управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації відбулася тематична нарада присвячена старту Щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за участю  суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в Здолбунівському районі.

В тематичній нараді взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Бортник, завідувач сектору соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Смірнов, дільничий офіцер поліції сектору превенції Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної   поліції в Рівненській області Катерина Олійник, провідний фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації Ольга Кухарчук, провідний спеціаліст  відділу освіти райдержадміністрації Ірина Рудько, головні спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Болотнюк та Алла Юрчук.

Під час наради був обговорений план заходів з проведення  щорічної акції  «16 днів проти насильства» на Здолбунівщині, яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня 2019 року. Серед заходів передбачено відвідування сімей де скоєно домашнє насильство, проведення просвітницьких заходів профілактичного спрямування для старшокласників загальноосвітніх шкіл та у трудових колективах району, розповсюдження буклетів з питань попередження насильства в сім’ї, розміщення статтей в засобах масової інформації, відеолекторії, флешмоби, метафорична подорож та артінсталяція.

До проведення акції «16 днів проти насильства» має долучитись і Здолбунівський Будинок культури цементників. Оскільки помаранчевий колір – є офіційним кольором кампанії та символізує світле майбутнє, вільне від насильства щодо жінок та дівчат, то буде забезпечено підсвічування будівлі  Будинку культури цементників помаранчевим кольором.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930