Меню
Герої не вмирають
Банери

16 березня голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук разом з заступником головного лікаря Здолбунівської центральної районної лікарні Василем Мацьохою зустрілися з директором Дубенського медичного коледжу, кандидатом медичних наук Венгрин Надією Олексіївною. Пані Надія є також головою Рівненської “Української ліги розвитку паліативної та хоспісної допомоги”.

Дана зустріч відбулася у селищі Мізоч в приміщенні колишнього терапевтичного відділення № 2 Здолбунівської центральної районної лікарні.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо подальшої можливості цілодобового надання медичних послуг (стаціонар) із мінімум 15 ліжкомісцями на другому та третьому поверсі в приміщенні колишнього терапевтичного відділення № 2 в смт. Мізоч.

Процес надання медичних послуг повинен відповідати вимогам законодавства та нормативно-правовим актам, що регулюють медичну сферу. Особливе значення має і необхідність підвищувати рівень якості надання послуг.

Також обговорено і орієнтовну дату відновлення надання медичних послуг в даному приміщені.

На питання щодо реєстрації закладу чи відділення мають дати відповіді профільні спеціалісти.

Отже, підсумовуючи, ми можемо говорити про хороші перспективи в найближчий час відновити стаціонарне лікування пацієнтів Мізоцької зони.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери