Меню
Герої не вмирають
Банери

27 березня 2017 року з довгоочікуваним робочим візитом та весняним настроєм до архівного відділу Здолбунівської райдержадміністрації завітали колеги з архівного відділу Острозької райдержадміністрації.

Запрошено було і нашого колишнього начальника архівного відділу Семенюк Тамару Василівну, яка 46 років свого життя присвятила архівній справі.

Під час невеличкої екскурсії відбулося ознайомлення з виставками архівних документів, які на даний час експонуються у архіві. Не обійшлося і без оглядин наповненості 4 архівосховищ нашого архівного відділу, а це 12792 справ постійного зберігання та 14451 справ документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих підприємств, установ, організацій району.

Крім того, відбувся обмін досвідом роботи з приводу взаємодії з юридичними особами – джерелами формування Національного архівного фонду.

Під час дружнього спілкування за чашечкою ароматної кави, жваво обговорювались проблемні питання: про видачу довідок соціально-правового характеру, складання описів справ, оприлюднення документів у засобах масової інформації та багато інших. І як завжди про наболіле… про розвиток архівної справи у районах області.