Меню
Герої не вмирають
Банери

13 квітня у рамках робочого візиту голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук відвідав обласний комунальний заклад «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів». Разом із депутатами обласної ради Віталієм Ундіром та Владиславом Сухляком голова ради ознайомився із роботою закладу та проінспектував діяльність будинку-інтернату.

Основне завданням закладу – забезпечення підопічних людей медичною і консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням та організація культурно-масового побуту, – зазначає директор будинку-інтернату Юрій Висоцький. – Окрім того на базі закладу діють кабінети фізіотерапії, міжконфесійна каплиця, є і власний гурток культурно-масової роботи. Колектив закладу наразі піклується про сто дев’яносто підопічних, проте готовий прийняти ще три десятки людей.

Олександр Корнійчук, Віталій Ундір та Владислав Сухляк також побували і у підсобному господарстві закладу та поспілкувалися із місцевими мешканцями. Голова обласної ради ознайомився із основними проблемами закладу, зокрема необхідністю модернізації системи вентиляції столової та переходом від централізованого до власного опалення.

– У світлі проведення адміністративних реформ та процесу децентралізації влади, гадаю, що обласній раді та депутатському корпусу варто приділяти більше уваги нашим комунальним закладам, – зазначає Олександр Корнійчук, – Що стосується саме цього інтернату – необхідно зосередитися на використанні альтернативних видів палива в зимовий період та забезпеченні гідного побуту і рівня обслуговування для підопічних закладу.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери