Меню
Герої не вмирають
Банери

З необхідністю шукати роботу зустрічається кожна працездатна людина.

Шукають роботу не лише молоді люди, які щойно закінчили навчання у вищих навчальних закладах, але й дорослі, які по тих чи інших причинах втратили роботу, або хочуть змінити своє теперішнє робоче місце на більш перспективне.

Кар’єра в умовах ринку праці – це успішний «продаж» своїх умінь та інтелекту, тому у інтересах кожної людини зробити це вдало.

15 жовтня в Україні стартував громадський проект масових онлайн- курсів (MOOC). На сьогодні проект «Prometheus» пропонує кілька десятків курсів від викладачів Київського національного університету Шевченка, Київського політехнічного інституту та Києво-Могилянської академії. Ресурс надає вільний і безкоштовний доступ до навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку тощо.

Мета проекту – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).

Як це працює?

Відеолекції: дивіться відеолекції найкращих викладачів провідних університетів України.

Інтерактивні тести: перевірте набуті знання за допомогою різноманітних інтерактивних завдань.

Форум: обговорюйте питання, що Вас цікавлять, з іншими студентами та викладачами на форумі.

Сертифікат: успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення!

Переваги онлайн-навчання:

Будь-коли: навчайтесь у зручний для Вас час.

Відеолекції, тести та форум доступні цілодобово.

Будь-який пристрій: навчайтесь на комп’ютері, планшеті чи телефоні: сайт підлаштується під Ваш пристрій.

Будь-де: проходьте курси, не виходячи із дому чи в дорозі. Все, що Вам знадобиться – доступ до інтернету.

Будь-хто: курси абсолютно безкоштовні – захмарні ціни більше ніколи не стануть на заваді найкращій освіті.

Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

За час існування проекту безробітні, зареєстровані у Здолбунівському районному центрі зайнятості, активно долучилися до навчання, більше тридцяти осіб взяли участь у навчанні, три особи вже отримали сертифікати.

Олена Володимирівна, яка успішно закінчила курс «Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом», зазначає: – Перевагою онлайн-курсів я вважаю можливість переглядати лекції, адже вони записані у відео-форматі. А ще цікаво через якийсь час дивитися, як ти відповідав на запитання викладача – можливо з висоти вже отриманих знань через час ти б уже відповів інакше на те саме запитання. Особливо в Prometheus хочеться відзначити якість записаних уроків, рівень викладачів, особистий кабінет з домашніми та тестовими завданнями.

А Максим Вікторович (закінчив курс «Підприємництво. Власна справа в Україні”) зазначив, що безперечним плюсом платформи є актуальність добірки пропонованих курсів.

Отже, знаходить той, хто шукає. Повірте у власні сили і можливості, не бійтеся труднощів, сміливо долайте усі перешкоди для здійснення мрії свого життя – і все вийде !

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30