Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку з чисельними зверненнями органів соціального захисту населення щодо організації роботи з виплати частини невикористаних сум субсидій Міністерство соціальної політики України інформує.

Пунктом 15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995, передбачено,що частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт*г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». Зазначена виплата відбувається на підставі списків таких осіб, які подаються підприємствами виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

Тарифи на електричну енергію затверджені постановою НКРЕКП від 26.02.2015 № 220. Відповідно до зазначеної постанови НКРЕКП вартість 1 кВт«г електричної енергії на 1 травня 2017 року становила 90 копійок. Таким чином, еквівалент вартості 150 кВт«г електричної енергії складає 135 гривень.

Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року. Структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє одержувачу субсидії про необхідність подання зазначеної заяви.

Що стосується механізму фінансування виплати частини невикористаних сум субсидій інформуємо, що з метою забезпечення безперебійного фінансування відповідних виплат найближчим часом (орієнтовно у вересні 2017 року) планується змінити джерело їх фінансування. На сьогодні напрацьовуються зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» в частині визначення окремої бюджетної програми для виплати частини невикористаних сум субсидій, головним розпорядником якої буде Мінсоцполітики. Крім цього, буде затверджено окремий порядок фінансування відповідних видатків.

При цьому інформуємо, що реєстрація бюджетних зобов’язань у фінансових органах відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 № 256, щодо зазначених виплат не здійснюється.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031