Меню
Герої не вмирають
Банери

Для вразливої категорії безробітних, таких як особи з інвалідністю, у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості організовують семінари із залученням представників соціальних служб району. Такі заходи підвищують поінформованість безробітних громадян цієї категорії стосовно їхніх прав та пільг.

Як зазвичай, захід відвідали представники управління соціального захисту населення Здолбунівської районної адміністрації – головний спеціаліст сектору соціального обслуговування ветеранів та інвалідів Сніжана Котелюх, Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України – начальник відділу обслуговування громадян Наталія Лещенко та Здолбунівського бюро правової допомоги – начальник Тетяна Позняк. Кожен з гостей детально розповів присутнім про послуги тих організацій, котрі вони представляють, для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Учасників семінару також проінформували про наявні актуальні вакансії регіону та можливості проходження професійної підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації на курсах служби зайнятості.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери