Меню
Герої не вмирають
Банери

За сприяння Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості здолбунівчанка Ольга Бондарчук отримала свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за професією «Кухар 3 розряду».

Підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями – один з напрямків роботи служби зайнятості, який передбачає набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання. Нині є можливість підтвердження результатів неформального навчання за професією «кухар», і одним з об’єктів оцінювання в країні є Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який має унікальну і відповідальну місію – підтверджувати знання, досвід і вміння тих, хто за певних обставин не зміг навчатися офіційно і самотужки опановує професію.

Коли Ольга Володимирівна звернулася у районну філію та виявила бажання підтвердити кваліфікацію, то отримала анкету самооцінювання, яка складається з переліку питань для самостійної оцінки особою наявних у неї професійних знань, умінь та навичок за робітничою професією «кухар». Після заповнення анкети та остаточного переконання у своїх знаннях та вміннях, Ольга подала заяву про підтвердження кваліфікації та отримала направлення у Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де чудово пройшла процедуру оцінювання. Ця процедура тривала два дні та включала теоретичний і практичний іспити, під час яких оцінювали рівень кваліфікації та компетентності за обраною професією.

– Ольга Бондарчук зі Здолбунівщини стала справжнім відкриттям для кваліфікаційної комісії! Її старанність, відповідальність та очевидна жага до професійних знань підкорили досвідчених роботодавців, – зазначила старший майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Майя Сульжик. – Пані Ольга працювала у дитсадку, має гарні комунікаційні якості, вона скромна та неговірка, проте дуже завзята до навчання. Підготовка теоретичного матеріалу просто вразила! Кухар не лише прочитала спеціалізовану літературу, але й детально опрацювала усі розділи. Її показник на іспиті – 94 бали зі 100.

З певних причин пані Ольга досі не має професії, працює в ДНЗ «Чебурашка» на посаді двірника, але тепер у неї з’явилася можливість працевлаштуватися за улюбленою професією.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериТравень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031