Меню
Герої не вмирають
Банери

7 червня, напередодні віддання Пасхи, парафіяни УПЦ КП с. Мала Мощаниця поспішали на урочисте богослужіння до місцевого храму, який перебуває під покровительством св. Архистратига Михаїла .

В цей день відбулась знакова та історична подія для села – освячення каплиці Пресвятої Богородиці на церковному подвір ’ї.

Каплиця встановлена з нагоди 240-ліття від дня заснування та освячення Церкви св. Архистратига Михаїла. В цьому році також виповнюється 130 років дзвіниці. Храм є пам’яткою архітектури і несе неабияку історичну цінність.

Урочисте богослужіння очолив Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, йому співслужили Митрофорний протоієрей Павло Джура – благочинний Здолбунівського благочиння та духовенство Рівненської єпархії УПЦ КП.

Прихожани УПЦ КП с. Мала Мощаниця, діти, і дорослі радісно та привітно зустріли Владику Іларіона на знак подяки подарували хліб, квіти і тепло сердець.

Трепетно і особливо молитовно звучало «Христос Воскрес» востаннє в цьому році Божому.

Разом із Владикою Іларіоном і запрошеним духовенством громада с. Мала Мощаниця молилася за Україну та її воїнів.

З нагоди свята Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон привітав вірян УПЦ КП села і відзначив грамотами: старосту – Парету Петра за порядок і благоустрій, дячиху Кушнірук Галину за вміле керування церковним хором, старшу сестрицю – Шелест Ольгу, яка дбає за чистоту храму.

Та найбільша заслуга в подвижництві християнства належить священнику – протоієрею Василю Корнілову, який уже 8 років є настоятелем Свято-Михайлівського храму УПЦ КП у мальовничому селі Мала Мощаниця.

З рук Владики Іларіона протоієрей отець Василь був удостоєний церковної нагороди – право носити хреста з прикрасами.
DSCF8108-550x737

Велика подяка всім небайдужим жителям с.Мала Мощаниця які долучилися до спорудження каплиці на честь Пресвятої Богородиці, яка стане для громади села місцем щирої молитви, Божої любові та благодаті.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери