Меню
Герої не вмирають
Банери

02 березня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня №7 відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів з теми: «Створення сприятливо-стимулюючих умов для творчого розвитку особистості».

Учасників методичного об’єднання зустріли віншуванням учні школи. Презентувала навчальний заклад для педагогів-організаторів району директор школи Панчук В.Я.

Педагог-організатор навчального закладу Мовчанюк І.О. підготувала для колег відкритий виховний захід «Ми всі чекаємо на казку».  Учитель продемонструвала колегам використання інноваційних технологій виховання. Під час засідання Інна Олексіївна поділилася з колегами власним досвідом роботи з підбору виховних технологій для творчого розвитку особистості школяра.

Практичний психолог закладу Радей О.І. провела для педагогів-організаторів тренінг «Творчість та креативність педагога в роботі з учнями» (пісочна терапія).

Також для членів районного методичного об’єднання  висвітлила питання «Використання сучасних освітніх технологій у виховному процесі» методист районного методичного кабінету Н. Паламар.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери