Меню
Герої не вмирають
Банери

Другого травня на базі Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів за темою «Роль дитячого об’єднання чи організації у морально-духовному становленні особистості, патріота».

Щира зустріч членів районного методичного об’єднання дирекцією навчального закладу одразу налаштувала всіх гостей школи на творчу співпрацю.

Під час засідання педагоги-організатори району мали можливість ознайомитися з досвідом екскурсійно-краєзнавчої, фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи педагога-організатора Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. Катерини Савчук. Вона поділилася власним досвідом роботи з організації кінних туристко-краєзнавчих експедицій просторами рідного краю, представила колегам посібник свого авторства з описом роботи «Шляхами гурбенських лісів».

Педагогам-організаторам району свою роботу презентувала шкільна дитяча організація «Джерело». А згодом учасники зібрання взяли участь у кінній туристко-краєзнавчий експедиції «Стежками рідного краю», ознайомилися з визначними місцями села Уїздці.

Засідання районного методичного об’єднання пройшло на високому методичному рівні. Важливо, що захід був оригінальним та патріотично спрямованим, а головне – побудованим на краєзнавчому матеріалі. Такі дійства сприяють духовному зростанню особистості, пробуджують інтерес до культурної та історичної спадщини народу, виховують почуття національної свідомості та національної гідності.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031