Меню
Герої не вмирають
Банери

Другого травня на базі Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів за темою «Роль дитячого об’єднання чи організації у морально-духовному становленні особистості, патріота».

Щира зустріч членів районного методичного об’єднання дирекцією навчального закладу одразу налаштувала всіх гостей школи на творчу співпрацю.

Під час засідання педагоги-організатори району мали можливість ознайомитися з досвідом екскурсійно-краєзнавчої, фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи педагога-організатора Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. Катерини Савчук. Вона поділилася власним досвідом роботи з організації кінних туристко-краєзнавчих експедицій просторами рідного краю, представила колегам посібник свого авторства з описом роботи «Шляхами гурбенських лісів».

Педагогам-організаторам району свою роботу презентувала шкільна дитяча організація «Джерело». А згодом учасники зібрання взяли участь у кінній туристко-краєзнавчий експедиції «Стежками рідного краю», ознайомилися з визначними місцями села Уїздці.

Засідання районного методичного об’єднання пройшло на високому методичному рівні. Важливо, що захід був оригінальним та патріотично спрямованим, а головне – побудованим на краєзнавчому матеріалі. Такі дійства сприяють духовному зростанню особистості, пробуджують інтерес до культурної та історичної спадщини народу, виховують почуття національної свідомості та національної гідності.