Меню
Герої не вмирають
Банери

Другого травня на базі Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів за темою «Роль дитячого об’єднання чи організації у морально-духовному становленні особистості, патріота».

Щира зустріч членів районного методичного об’єднання дирекцією навчального закладу одразу налаштувала всіх гостей школи на творчу співпрацю.

Під час засідання педагоги-організатори району мали можливість ознайомитися з досвідом екскурсійно-краєзнавчої, фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи педагога-організатора Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. Катерини Савчук. Вона поділилася власним досвідом роботи з організації кінних туристко-краєзнавчих експедицій просторами рідного краю, представила колегам посібник свого авторства з описом роботи «Шляхами гурбенських лісів».

Педагогам-організаторам району свою роботу презентувала шкільна дитяча організація «Джерело». А згодом учасники зібрання взяли участь у кінній туристко-краєзнавчий експедиції «Стежками рідного краю», ознайомилися з визначними місцями села Уїздці.

Засідання районного методичного об’єднання пройшло на високому методичному рівні. Важливо, що захід був оригінальним та патріотично спрямованим, а головне – побудованим на краєзнавчому матеріалі. Такі дійства сприяють духовному зростанню особистості, пробуджують інтерес до культурної та історичної спадщини народу, виховують почуття національної свідомості та національної гідності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031