Меню
Герої не вмирають
Банери

Районний семінар-практикум педагогів-організаторів з теми «Формування ключових компетентностей школярів як перспективний напрямок в освіті та практичній діяльності педагога-організатора» відбувся 11 квітня на базі Здолбунівської гімназії.

У роботі семінару-практикуму взяли участь методист районного методичного кабінету та педагоги-організатори шкіл району. Методист Н. В. Паламар у своєму виступі висвітлила тему «Ключові компетентності сучасного школяра».

Цікавим, насиченим та пізнавальним був практичний блок засідання, метою якого стало обговорення питання підвищення рівня сформованості ключових життєвих компетентностей школярів. Досвідом роботи з цієї теми поділилась педагог-організатор гімназії І. Г. Дейнека. Вона організувала роботу таким чином, що педагоги-організатори працювали в групах, обговорили ключові компетентності випускника закладу освіти, малювали компетентного вчителя та компетентного учня, визначали аспекти, які перешкоджають набуттю ключових життєвих компетентностей.

Дуже творчо та креативно пройшов тренінг «Аспекти командної роботи», який провела І. В. Буцька, учитель Здолбунівської гімназії.

Роботу органів учнівського самоврядування учасникам семінару презентувала Марія Бондар, голова учнівської ради гімназії. Учениця акцентувала увагу на важливій ролі учнівського самоврядування в організації шкільного життя.

Педагоги мали змогу обмінятися досвідом роботи, поділитися власними стратегіями досягнення успіху у роботі.

На завершення засідання голова районного методичного об’єднання педагогів-організаторів О. І. Овсійчук висловила вдячність за гостинність, нові ідеї та продемонстрований досвід.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728