Меню
Герої не вмирають
Банери

Засідання районного методичного об’єднання класних керівників на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами інноваційних технологій» відбулося 21 лютого на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. У ньому взяли участь 24 представники закладів освіти району.

Учасників районного методичного об’єднання класних керівників зустріли з привітанням патріотичною постановкою учні 5-А класу на чолі з класним керівником Н. Д. Сидорук.

 

Директор школи Ж. М. Рудик ознайомила учасників засідання з традиціями виховної роботи школи, участю закладу у програмі підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Заступник директора з виховної роботи І. М. Бзита представила присутнім модель виховної роботи закладу, у своїй презентації закцентувавши увагу на концептуальних засадах національно-патріотичного виховання та на основних тенденціях і підходах до виховання громадянина-патріота у школі.

Практична частина районного методичного об’єднання дала можливість ознайомитися з досвідом роботи класних керівників закладу: О. В. Петришиної, яка продемонструвала фрагмент виховної години «Що таке національна самосвідомість», І. Ю. Трофімчук, що запропонувала для перегляду літературну композицію до Міжнародного дня рідної мови, О. І. Жильчук, яка спільно зі своїми вихованцями провела фрагмент виховної години «Будуймо Україну разом».

Під час практичної частини заходу класні керівники школи представили для колег сучасні технології, форми, методи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які вони використовують у своїй педагогічній практиці.

Завершилася робота методичного об’єднання заняттям з елементами тренінгу «Життя – це щастя», яке провела практичний психолог закладу В. М. Більчук Воно було жвавим та продуктивним, під час виконання запропонованих психологом вправ учасники висловлювали свої думки, розповідали про власний досвід виховання школярів.

Класні керівники закладів освіти району подякували організаторам за високий рівень організації заходу, за насичену програму й дружню атмосферу та висловилися за продовження освітньої взаємодії з метою професійного розвитку.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери

 Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031