Меню
Герої не вмирають
Банери

Учні старших класів – переможці Здолбунівського районного конкурсу юнацької творчості “За Україну, за її волю!”та інших інтелектуальних змагань цими вихідними здійснили поїздку до Карпат зі сходженням на гори Маківка та Захар Беркут.

Гора Маківка –  це місце Української Слави, Честі, Мужності та Гідності, місце де відбувся славетний бій українських січових стрільців. Юні здолбунівчани віддали шану загиблим героям.

Усі учасники мандрівки відвідали музей Героїв Маківки, створений 6 років тому сільським головою с. Тухля Андрієм Ткачиком. Раніше пан Андрій працював єгерем і бачив скільки всього, що лишилося в горах після битви не використовується і втрачається назавжди. Так виникла ідея створити музей. Такій великій кількості експонатів може позаздрити будь-який музейний заклад. Тут все, що було у вояків тих часів: від важкої зброї до дрібних особистих речей. Тепер ці предмети, які просто пропали б, доступні для огляду усім, хто цікавиться історією України.

Також подивилися фільм про українських січових стрільців та їх бій за Маківку.

Нагадаємо, що з метою національно-патріотичного виховання молоді, прославлення борців за волю України, залучення обдарованої молоді до творчої діяльності відділом освіти Здолбунівської райдержадміністрації, за підтримки громадської організації “Здолбунівська сотня самооборони” та народного депутата України Олександра Дехтярчука, було організовано і проведено щорічний районний конкурс юнацької творчості “За Україну, за її волю!”.

Цьогоріч свої роботи на конкурс подали 27 старшокласників навчальних закладів Здолбунівського району. Особливість цьогорічного завдання для конкурсантів полягала у тому, щоб не лише художньо розповісти про визвольну боротьбу українського народу, а й звернутися до творчості Тараса Шевченка. Адже на Здолбунівщині триває Шевченківська естафета, тож низка заходів у районі проходить саме під гаслом Кобзаревої творчості.

Старшокласники представили на розсуд журі твори у різних номінаціях – «Публіцистичний твір», «Художній прозовий твір», «Поетичний твір» та «Малюнок».

Загалом на конкурс було подано 12 прозових творів, 15 поетичних творів та 12 малюнків. Усі твори засвідчили творчу індивідуальність юних авторів, їхнє прагнення до об’єктивної оцінки подій, які у різні часи відбувалися в Україні, а також вміння самобутньо виражати власні погляди та почуття.

Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Публіцистичний твір»:

І місце:

Богдан Гуменюк, учень 9 класу Новомильської ЗОШ І-ІІ ст.,

Юлія Григорук, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії.

ІІ місце:

Яна Ярошик, учениця 8 класу Глинського НВК.

ІІІ місце

Марія Солтис, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вихованка Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва  (літературна студія «Зорецвіт»).

Номінація «Художній твір»

І місце

Каріна Паламарчук, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3,

Тетяна Палівода, учениця 9 класу Мізоцького НВК,

Оксана Кирилюк, учениця 8 класу Бущанського НВК.

ІІ місце

Яна Савчук, учениця 9 класу Новомощаницького НВК.

ІІІ місце

Аліна Осипчук, учениця 10 класу Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Катерина Росяк, учениця 8 класу Новомильської ЗОШ І-ІІ ст.

Номінація «Поетичний твір»

І місце:

Ірина Ліщук, учениця 10 класу Дерманського НВК,

Дарина Андрощук, учениця 10 класу Уїздецька загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

ІІ місце

Софія Омельчук, учениця 10 класу  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4,

Наталія Омельчук, учениця 9 класу Мізоцького НВК,

Марія Солтис, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вихованка Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва  (літературна студія «Зорецвіт»),

Катерина Шеретюк, учениця 10 класу Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Юлія Коломис, 9 класу учениця Білашівського НВК,

Анастасія Макаренко, вихованка Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва  (літературна студія «Зорецвіт»),

Єлена Крохмалюк, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії.

Номінація «Малюнок»

І місце

Сергій Бондар, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

Лілія Молчанович, учениця 10 класу Мізоцького НВК,

Ярослав Ліщук, учень 9 класу Новомощаницького НВК,

Марія Хлипа, учениця 9 класу Новомощаницького НВК.

ІІІ місце

Аліна Герасимчук, учениця 10 класу Глинського НВК.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728