Меню
Герої не вмирають
Банери

З 25 по 29 березня 2018 року в межах міжнародної співпраці відбувся візит української делегації до м. Ключборк Опольського воєводства Республіки Польща. У складі делегації Здолбунівщину представляв директор Здолбунівської гімназії Іван Гнатюк.

Візит відбувся на запрошення повітового старости Пьотра Посьпєха і передбачав обговорення широкого кола питань, пов’язаних з організацією діяльності громади повіту та розвитку співпраці на рівні громад (районів) між Польщею та Україною.

Під час візиту відбулися зустрічі з керівниками навчальних закладів м. Ключборк, ознайомлення  з навчально-матеріальною базою закладів освіти, особливостями організації навчально-виховного процесу, умовами проживання в інтернатних установах учнів з м. Здолбунів та Здолбунівської гімназії,  які продовжують навчання після 9-го класу у ліцеях та технікумах міста.

Цікавим виявився досвід реалізації повітових програм соціальної та психологічної підтримки родин, становлення власного бізнесу через підтримку «інкубатора» професій.

Логічним завершенням розпочатої два роки тому співпраці стало урочисте підписання прямих угод про співпрацю між Здолбунівською гімназією та навчальними закладами м. Ключборк, а саме:

  • Комплексом понад гімназійних шкіл №2 – центр професійного навчання у Ключборку, директор Ядвіга Станосек.
  • Комплексом ліцейно-технічних шкіл в Ключборку, директор Пьотр Сітнік.
  • Комплексом загальноосвітніх шкіл імені Адама Міцкевича в Ключборку, директор Марюш Качмарскі;
  • Комплексом понад гімназійних шкіл №1 імені Марії Склодовської-Кюрі в Ключборку, директор Ева Сигула.

Така співпраця передбачає організацію навчальних зустрічей, тренінгів, семінарів, обмін найкращими практиками та інноваційними рішеннями, можливість навчання учнів у навчальних закладах Польщі.

За інформацією сайту Здолбунівської гімназії

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30