Меню
Герої не вмирають
Банери

   26 січня 2016 року в робочому кабінеті голови райдержадміністрації було підписано меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Здолбунівською райдерж-адміністрацією, в особі голови Сергія Кондрачука, ГО «Місто майбутнього», в особі Ігоря Куца та ГО АЦРМ «ЗЕОН», в особі заступника голови Катерини Кондратюк.
IMG_7327 IMG_7324Сторони підписуючи меморандум домовилися здійснювати заходи щодо впровадження, подальшої експлуатації та розвитку інтерактивної веб-платформи «WeUnion», яка буде сприяти громадянам в управлінні районом, а районній владі оперативно реагувати на питання, які турбують громаду.
Співпраця в рамках  Меморандуму, це:
– партнерство між громадськими організаціями та владою;
– сприяння вирішенню конкретних проблем громади, які знаходяться в компетенції виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідно територіальної громади; спрощення комунікацій між громадянами та виконавчою владою;
– здійснення моніторингу процесу та результатів вирішення проблем громади;
– сприяння самоорганізації громадян у вирішенні проблем громади.
Що стосується зобов’язань сторін зазначених в меморандумі то ГО «Місто майбутнього» забезпечує розробку, впровадження та розвиток (системи) веб-платформи «WeUnion» в нашому районі, райдержадміністрація в свою чергу забезпечує оперативний та ефективний розгляд повідомлень від громадян, що надійшли через Систему; здійснюватиме ефективний контроль та моніторинг вирішення проблем району, повідомлення про які надійшли від громадян через Систему. ГО АЦРМ «ЗЕОН» сприятиме ефективному впровадженню проекту «WeUnion» у  м. Здолбунів та Здолбунівському районі; забезпечуватиме  модерування Системи та інше.
Меморандум набирає чинності від дня його підписання та зберігає чинність протягом діяльності сторін.

Анонси подій

Банери

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829