Меню
Герої не вмирають
Банери

   26 січня 2016 року в робочому кабінеті голови райдержадміністрації було підписано меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Здолбунівською райдерж-адміністрацією, в особі голови Сергія Кондрачука, ГО «Місто майбутнього», в особі Ігоря Куца та ГО АЦРМ «ЗЕОН», в особі заступника голови Катерини Кондратюк.
IMG_7327 IMG_7324Сторони підписуючи меморандум домовилися здійснювати заходи щодо впровадження, подальшої експлуатації та розвитку інтерактивної веб-платформи «WeUnion», яка буде сприяти громадянам в управлінні районом, а районній владі оперативно реагувати на питання, які турбують громаду.
Співпраця в рамках  Меморандуму, це:
– партнерство між громадськими організаціями та владою;
– сприяння вирішенню конкретних проблем громади, які знаходяться в компетенції виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідно територіальної громади; спрощення комунікацій між громадянами та виконавчою владою;
– здійснення моніторингу процесу та результатів вирішення проблем громади;
– сприяння самоорганізації громадян у вирішенні проблем громади.
Що стосується зобов’язань сторін зазначених в меморандумі то ГО «Місто майбутнього» забезпечує розробку, впровадження та розвиток (системи) веб-платформи «WeUnion» в нашому районі, райдержадміністрація в свою чергу забезпечує оперативний та ефективний розгляд повідомлень від громадян, що надійшли через Систему; здійснюватиме ефективний контроль та моніторинг вирішення проблем району, повідомлення про які надійшли від громадян через Систему. ГО АЦРМ «ЗЕОН» сприятиме ефективному впровадженню проекту «WeUnion» у  м. Здолбунів та Здолбунівському районі; забезпечуватиме  модерування Системи та інше.
Меморандум набирає чинності від дня його підписання та зберігає чинність протягом діяльності сторін.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031