Меню
Герої не вмирають
Банери

У  Державному бюджеті України на 2017 рік на підтримку виробників сільськогосподарської продукції передбачено кошти в сумі  5,5 млрд. гривень.

Зокрема, на програму «Державна підтримка галузі тваринництва» передбачено 170 млн. грн.., що дозволить забезпечити стабілізацію поголів’я худоби, збільшити його чисельності і стабілізації виробництва.

60 млн. грн.. передбачено за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі».

З метою покращення фінансового стану аграрних підприємств та нарощування темпів виробництва у 2017 році збережено функціонування механізму часткової компенсації відсоткової ставки за банківськими кредитами, на що виділено 300 млн гривень.

Також, передбачені видатки за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» в обсязі 75 млн. грн.., що дасть можливість збільшити площі закладання багаторічних насаджень та стимулюватиме розвиток виробництва плодово-ягідної продукції.

Крім того, передбачено кошти на програму «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» з обсягом видатків  4,774 млрд. грн.

Наразі Мінагрополітики України визначаються умови та механізм отримання  державної підтримки.

01 січня 2017р. виключено з Податкового кодексу України ст.209 (спецрежим з ПДВ для сільгосптоваровиробників). Відповідно до змін внесених до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції аграріям,основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах,надаватиметься бюджетна дотація.

Право на отримання бюджетної дотації мають сільськогосподарські товаровиробники, які здійснюють такі види діяльності:

– вирощування овочів і баштанних культур,коренеплодів і бульбоплодів таких як картопля тощо;

– вирощування зерняткових і кісточкових фруктів, вирощування ягід і їстівних горіхів;

– розведення великої рогатої худоби, коней, свиней, свійської птиці, інших тварин та виробництво м’яса;

– перероблення молока, виробництво масла,сиру та сметани;

– виробництво яєць та яєчних продуктів.

Для отримання державних дотацій сільгосппідприємства мають бути внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (далі – Реєстр) відповідно до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України». Для цього їм потрібно буде подати відповідну заявку до контролюючого органу за місцем свого обліку для внесення їх до Реєстру.

Порядок розподілу бюджетної дотації буде окремо затверджуватися Кабінетом Міністрів України.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30