Меню
Герої не вмирають
Банери

Семінар «Жінка на ринку праці» для безробітних жінок 23 лютого провели фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості.

Метою заходу було обговорення позиції жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги у визначенні професійних планів, розширення меж традиційних стереотипів щодо працевлаштування, надбання навичок та підвищення мотивації до праці.

Про послуги служби зайнятості, як один із основних шляхів вирішення питання зайнятості, присутнім детально розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус: про наявні актуальні вакансії району та регіону, про можливість професійного навчання на курсах служби зайнятості, у тому числі здобуття професій на самозайнятість на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На семінарі обговорювалися питання актуальності проблем жіночої праці та реальність сучасного життя, проблеми віку в трудових відносинах, техніка пошуку роботи та помилки при пошуку роботи.004

У зв’язку із втратою роботи багато жінок їде за кордон в пошуках кращих економічних можливостей. Такий вибір часто втягує їх у різні форми примусової праці. Працюючи у неформальному секторі – жінки є найменш соціально захищені. Для обговорення питання «за» та «проти» виїзду за кордон, основні правила запобігання нелегальній трудовій міграції до семінару для жінок завжди приєднуються спеціалісти Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Провідний спеціаліст центру Катерина Олександрівна Тищенко надала присутнім інформацію про послуги та підтримку центру певним категоріям громадян, відповіла на питання.

Підтримка служби зайнятості – це тільки частка впевненості жінок у майбутньому. Сподіваємося, що очікувані результати після проведення семінару (підвищення мотивації до активного пошуку роботи та визначення власних професійних планів) нададуть змогу учасницям семінару найближчим часом реалізуватися у трудовій діяльності.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери