Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з представниками виробничих підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели профорієнтаційний пізнавально-конкурсний захід «Львівська залізниця» для учнів 9-го класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з метою підвищення знань та зацікавленості дітей до професій залізничного спрямування.

Пізнавальні конкурси на підвищення знань про історію виникнення залізниці на теренах рідного краю, перелік навчальних закладів залізничної галузі у південно-західній частині України, у тому числі і про пропозиції майбутнім абітурієнтам місцевого навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», види залізничного транспорту та типи перевезень, назви професій залізничного спрямування пройшли у веселій та відповідальній атмосфері. Учні показали вміння працювати у команді, уважність, кмітливість та ініціативність. Кульмінаційний момент оголосили члени журі, якими були помічник начальника з кадрових питань ВП “Моторвагонне депо Здолбунів” Тетяна Кухарчук, помічник начальника з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів” Галина Бартошук та помічник начальника з кадрових питань ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” Галина Кащук, що перемогу у пізнавальному заході про залізничну сферу отримала команда дівчат. Усі учасники команд за активну участь у заході отримали заохочувальні призи від місцевих виробничих підрозділів РФ «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Спостерігаючи за емоціями та настроєм, організатори відзначили, що захід був вдалий, сподобався учасникам, глядачам та педагогам.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930