Меню
Герої не вмирають
Банери

15 травня відбулася робоча зустріч директора Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергія Бабича з директором з кадрових питань Квасилівської меблевої фабрики ТОВ «Морган Феніче» Наталією Ісаєвою та менеджером з персоналу Марією Ткачук.

Основною метою зустрічі було об’єднання зусиль для забезпечення фабрики кадрами. У ході зустрічі учасники обговорили питання щодо налагодження подальшої співпраці в укомплектуванні підприємства персоналом. Зокрема досягнуто домовленостей щодо проведення Дня відкритих дверей на виробництві для презентації підприємства шукачам роботи. Не залишилось без уваги питання проведення виїзних ярмарків вакансій на територіях сільських рад району, що дасть можливість залучити більшу кількість учасників.

Спираючись на факти, варто зазначати, що лише протягом 2017-2018 рр. фахівцями Здолбунівської районної філії було організовано 12 ярмарків вакансій, у яких взяли учать близько 250 шукачів роботи, було працевлаштовано 34 особи.

Робочі зустрічі є своєрідною платформою для відкритого обміну думками та розвитку конструктивного діалогу, що спирається на факти, напрацьований досвід та аналіз сучасних взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцем.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери