Меню
Герої не вмирають
Банери

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко урочисто привітав сумлінних платників податків.

Керівник Рівненщини вручив відзнаки переможцям регіонального туру конкурсу щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2015».

1

Найсумлінніших платників визначали у галузях промисловості, будівництва та сільського господарства.

Також найкращих вибрали у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку.

Загалом на конкурс надійшло більше 80 заявок платників податків, втім найкращими стали – 29.

2

Водночас 9 переможців змагатимуться на Всеукраїнському рівні.

Серед них – Рівненський домобудівний комбінат, ПМП НВФ «Продекологія», ТОВ “Українська сірникова фабрика”, ПП “ПАТАР”, ТОВ “БРВ ЛІСТРАНС”, ДП «Сарненське лісове господарство», ФГ “Млинівська ЧАЙКА”, ТОВ “АГРО-КОНСАЛТ АВ”, ПП “ДЕМЕТРА”.

Керівник області Олексій Муляренко подякував підприємцям за їхню сумлінну роботу.

4

«Я сам ще недавно був приватним підприємцем і чудово розумію наскільки не просто в нинішніх умовах працювати бізнесменам. Тому сьогодні особливо приємно відзначити тих, хто, незважаючи ні на що, продовжує створювати робочі місця, покращувати умови праці та забезпечувати рентабельність підприємства.

Не слід забувати, що державна скарбниця наповнюється завдяки тим податкам, що ви сплачуєте», – зазначив Олексій Муляренко.

Разом з тим, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко відзначив, що обласна адміністрація всіляко сприяє підприємцям в тому, аби в області їм комфортно працювалося.

«Платник податків – це та людина, те підприємство, навколо якого крутиться вся економіка.

Все, що відбувається в державі, залежить від платників податків. Водночас влада повинна нести відповідальність за те, аби правильно і прозоро розприділяти та використовувати фінансовий ресурс», – зазначив Ігор Тимошенко.

5

Також під час урочистостей керівництво області привітало бухгалтерів із професійним святом.

Приємно відмітити, що серед 9 переможців які змагатимуться на Всеукраїнському рівні щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2015» є – ТОВ “АГРО-КОНСАЛТ АВ”, яке було створено у 2009 році в Здолбунівському районі.  На сьогоднішній день товариство здійснює обробіток понад 2 тис. га ріллі, та займається вирощуванням сільськогосподарської продукції на Здолбунівщині.

6

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930